Projekty

W projektach stosujemy zarówno sprawdzone tradycyjne rozwiązania (np. prefabrykowane konstrukcje szkieletowe, murowane) jak również nowoczesne technologie (konstrukcje z masywnego drewna CLT, HBE, systemy BMS).

Projektujemy nowoczesne, technicznie dopracowane, proekologiczne projekty, mając na celu obniżenie zapotrzebowanie budownictwa na energię oraz zapewnienie zdrowego i komfortowego środowiska wewnętrznego. Wdrażamy systemy monitoringu podstawowych parametrów (temperatury, wilgotności, stężenia dwutlenku węgla, zużycia energii na poszczególne systemy budynku oraz ilości energii wyprodukowanej przez moduły PV) z możliwości ich weryfikacji na żywo.

Doświadczenie, wiedza oraz kreatywność naszych architektów pozwalają na projektowanie budynków funkcjonalnych i zoptymalizowanych kosztowo i energetycznie.

Współpracujemy z doświadczonymi wykonawcami z branży budowlanej. Jakość i prawidłowość wykonania jest przez nas weryfikowana na każdym etapie procesu inwestycyjnego. Jeszcze w trakcie realizacji wykonujemy próby szczelności oraz finalnie badania kamera termowizyjną.

Domy gotowe

Projekty indywidualne